Шановні жителі Віньковецького району!

Інфекційне вірусне захворювання СОVІD-19 стрімко поширюється в Україні та світі. Працівники КНП «Віньковецький центр первинної медико- санітарної допомоги» є першою ланкою медиків, котрі докладають максимум зусиль, щоб мінімізувати поширення на території Віньковецького району випадків захворювання короновірусною інфекцією.

На жаль, на сьогодні, ми не можемо силами закладу та бюджету забезпечити працівників Центру засобами індивідуального захисту (рукавичками, масками медичними, респіраторами, окулярами, одноразовими медичними халатами та шапочками, костюмами, комбінезонами), дезинфікуючими та антисептичними засобами в повному обсязі. Саме це є причиною даного звернення до всіх жителів Віньковецького району.

Просимо з розумінням поставитися до ситуації, що склалась. З метою недопущення поширення короновірусної інфекції на території селища та району, для максимального захисту мешканців, просимо вас долучитися до допомоги та виділити посильні для Вас кошти на придбання засобів захисту, дезінфектантів та антисептиків для забезпечення надання медичної допомоги.

Звертаємось до усіх небайдужих, суб'єктів господарювання, фізичних осіб підприємців, які мають можливість надати фінансову допомогу. Ми розуміємо, що у кожного є власні потреби, але просимо, за можливості, прийняти посильну участь шляхом переказу грошових коштів на поточний рахунок КНП «Віньковецький ЦПМСД»:

р/р: UA703154050000026004052320302

в АТ КБ «Приватбанк», МФО 315405 ЄДРПОУ:38550036

Ми вдячні за будь-яку допомогу, давайте не будемо байдужими! Допомагати один одному - це людяно та гуманно і має бути престижно!

З повагою, колектив КНП «Віньковецький ЦПМСД»