Комунальне некомерційне підприємство «Віньковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» хоче ще раз висловити щиру подяку усім хто відгукнувся та долучився до допомоги медикам, без якої нам не подолати складного шляху та виклику, котрий постав перед нами у зв’язку з інфекційним вірусним захворюванням СОVІD-19, яке стрімко поширюється в Україні та світі.
Ми дякуємо за фінансову підтримку: працівникам навчально-освітніх закладів та закладів культури району, членам профспілки ПДУ, ПОП «Росія», ТОВ «Віньковецький сирзавод», фізичним особам підприємцям та простим небайдужим громадянам.
Ми також висловлюємо щиру подяку за безкоштовно надані засоби індивідуального захисту для наших працівників: сільськими радами: с.Калюсик, с.Зіньків, с.Великий Олександрів, с.Нетечинці, с.Женишківці; ТОВ «Енселко Агро», яке також окремо виділило засоби індивідуального захисту для працівників Петрашівської та Зіньківської амбулаторій; політичній партії «За конкретні справи»; фізичним особам підприємцям; настоятелю Свято-Воскресенського храму смт.Віньківці; ТОВ «Агрофірма Прогрес-В», яке також окремо виділило засоби індивідуального захисту для працівників Петрашівської та Охрімовецької амбулаторій.

sponsor1  sponsor2  sponsor3 

Ми вдячні Вам за надану допомогу, за те, що в такий важкий час залишаєтесь небайдужими! Допомагати один одному - це людяно, гуманно і завжди престижно!
З повагою та безмежною вдячністю колектив Віньковецького центру первинної медико-санітарної допомоги.