Комунальне некомерційне підприємство «Віньковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» висловлює щиру подяку Благодійній організації «Благодійний фонд «РАЗОМ З КЕРНЕЛ» за закупівлю туберкуліну в кількості 2940 доз на загальну суму 79981,8 грн. для проведення туберкулінодіагностики дитячому населенню Віньковецького району.

Як довго триватиме ситуація з COVID-19 наразі невідомо, а призупинення вакцинації та низькі охоплення щепленнями загрожують спалахами інших інфекційних хвороб. Саме тому дітей необхідно захистити від інфекцій, з використанням простих методів швидкого і недороговартісного масового і своєчасного щорічного обстеження на наявність інфекції у тому числі від туберкульозу.

У зв’язку з високим рівнем захворюваності саме дитячого населення туберкульозом, проба Манту або інша її назва туберкулінодіагностика, має особливе значення.

Це, по суті – єдиний ефективний метод раннього виявлення зараження дітей туберкульозним збудником. Завдяки проведенню туберкулінових проб, вперше інфіковані туберкульозом діти своєчасно буду проліковані та видужають.
Приємно, що є люди, які з розумінням відносяться до потреб закладів охорони здоров’я, що надають медичну допомогу дітям, особливо в складний для держави та медичної галузі час.
Колектив КНП «Віньковецький ЦПМСД» та маленькі пацієнти Віньковецького району щиро вдячні Благодійному фонду «РАЗОМ З КЕРНЕЛ» за надану допомогу та небайдуже відношення до підростаючого покоління. Щиро дякуємо Вам за те, що не стоїте осторонь проблем районних медичних закладів.
Надаючи допомогу, Ви надали не просто матеріальні цінності, а й подарували захист життя дітям, радість та надію на їх краще майбутнє.

З повагою та безмежною вдячністю колектив Віньковецького центру первинної медико-санітарної допомоги.