Комунальне некомерційне підприємство «Віньковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» висловлює щиру подяку Віньковецькій районній раді в особі голови районної ради Ходюка А.П., Віньковецькій районній державній адміністрації в особі голови районної адміністрації Лужняка В.О. та ХОГО «Розвиток рідного Поділля» в особі голови Торунова О.П. за допомогу в придбанні індивідуальних засобів захисту (захисні маски, рукавиці, костюми та халати), дезінфікуючих засобів, виробів медичного призначення (пульсоксиметри, безконтактні термометри) та господарчих товарів для забезпечення захисту та безпеки медичних працівників, які працюють з хворими на COVID 19.
Наші медики працюють у важких фізичних умовах та весь час в надзвичайній емоційній напрузі, але їхнє серце зігріває думка, що поряд з ними є люди, які за них вболівають, переживають за їхнє здоров’я та життя.
Хочеться ще раз щиро подякувати за Вашу підтримку та за Ваші щирі і чуйні серця. За те, що Ви не стоїте осторонь проблем медиків в такі нелегкі для них часи.
Надані Вами засоби індивідуального захисту, дезінфікуючі засоби, вироби медичного призначення, господарчі товари – це не лише матеріальні цінності, це впевненість медичного працівника у своєму захисті та усвідомлення Вашої небайдужості до наших проблем.

З повагою та безмежною вдячністю колектив Віньковецького центру первинної медико-санітарної допомоги.